PULYA RESMİ WEB SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kendimizi tanıtalım

3 posters

kendimizi tanıtalım Empty kendimizi tanıtalım

Mesaj tarafından Pulya Ahmet Çarş. Mayıs 21, 2008 3:10 pm

Bu başlığı nick kullananlar ve evlenip soyadı değişen ablalarımızı tanıyabilmek; Özelliklede Töngelli de yaşamayıp birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulamadığımız akrabalarımızı daha yakından tanımak için açtık. Üye olduktan sonra kendimiz hakkında bilgi verelim

Pulya Ahmet
co admin
co admin

kendimizi tanıtalım Empty Pulya Ahmet

Mesaj tarafından Pulya Ahmet Çarş. Mayıs 21, 2008 3:26 pm

Öncelikle Pulya İsmail torunu Şemsettin Cumhurun büyük oğluyum. Evimiz caminin yanındaki bayırın en sonunda sağdaki dublex evdir. Sakaryada doğup büyüdüm. 2007 ekim ayından itibaren istanbulda yaşıyorum. Marmara üniversitesinde okuyorum. Üsküdarda öğrenci evinde kalıyorum.7 senede üniversiyesi bitirmeyi planlıyorum

En son Pulya Ahmet tarafından Perş. Mayıs 22, 2008 5:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

Pulya Ahmet
co admin
co admin

kendimizi tanıtalım Empty Geri: kendimizi tanıtalım

Mesaj tarafından Pulyaresit Perş. Mayıs 22, 2008 5:12 am

Ben Raşit Cumhur,Hasan Cumhur'un ogluyum karısıklık olmasın resıtın hasan,Kocaelı Ünıversıtesı Rafineri ve Petrokımya bolumunden mezun oldum suanda halen ızmıtte ıkamet etmekteyım , dgs ye hazırlanıyorum aynı zamanda AÖF işletme ıgrencısıyım...insallah seneyede kımya muh. ogrencısı olacam:)

Pulyaresit
co admin
co admin

https://pulya.yetkin-forum.com/profile.forum

kendimizi tanıtalım Empty Geri: kendimizi tanıtalım

Mesaj tarafından anilll Çarş. Haz. 18, 2008 5:08 am

Ben Anıl Cumur, İrfan ve Canan Cumur'un oğluyum. Dekana'nın torunu. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Maden müh. 2. sınıf okuyorum.

anilll